Zwroty i reklamacje

Sklep > Zwroty i reklamacje

ZWROT:

 1. Klient (Konsument) ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży zakupionych w sklepie internetowym www.megabrandshop.pl produktów, bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od ich dostarczenia według ogólnych zasad wynikających z przepisów Ustawy z dnia 30.05.2014r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 nr 827).
 2. Zwrot towaru możliwy jest jedynie w przypadku kiedy produkt nie posiada śladów użytkowania. W przypadku zwrotu lub reklamacji Klient proszony jest uprzednio o kontakt w terminie nie dłuższym niż 14 dni od otrzymania towaru.
 3. Zwracana jest kwota jedynie za przedmiot, chyba że zwrot nastąpił z winy sprzedającego. Zawsze istnieje możliwość reklamacji towaru, jeśli tylko przestrzegany jest powyższy Regulamin.

  Adres do zwrotu:
  FH SVOBODA
  Sklep Megabrandshop
  ul. Jana III Sobieskiego 11
  32-400 Myślenice
  Polska

 4. Z opisanego wyżej uprawnienia nie mogą skorzystać osoby, które nabywają dany towar w związku z prowadzoną przez siebie działalnością gospodarczą, prosząc dodatkowo o wystawienie faktury VAT.
 5. Sposób opakowania i przewozu zwracanych towarów powinien odpowiadać właściwościom rzeczy. Produkt powinien być odpowiednio zapakowany oraz zabezpieczony.
 6. Sprzedający niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwróci Klientowi (Konsumentowi) dokonane przez niego płatności dotyczące towaru, od którego zakupu Klient odstąpił.
Śledź nasze najlepsze oferty
i otrzymaj 20% zniżki na pierwsze zakupy!


Copyright @ 2018 l All Right Reserved
Realizacja: J-NET